Ticariden / Temmuz 2020 Ürün Kodu: SKU-12218

Toyota Hilux yeni yüzüne kavuştu. Yeni Toyota Hilux, invincible donanımı, araçlarını hem iş hem de özel hayatlarında kullanmak isteyenler için tasarlandı.

Salgın etkisiyle duran üretim yağ sanayisini olumsuz etkiledi. Bu süreçte otomotiv ve endüstriyel yağ pazarı belirgin bir daralma yaşadı. Tarım sektörünün vites düşürmediğini belirten Petronas Türkiye Genel Müdürü Işıldak “Çiftçi, pandemi sürecinde traktörüne daha fazla önem verdi. Bu boşluğu tarımla kapattık. Petronas Ambra’nın satışları ilk 4 ayda yüzde 16 arttı” dedi.

Scania, ilk Defibrilatöre (kalbin normal dışı atımını tekrar normal kalp ritmine dönmesini sağlayan araç) sahip aracı yine Danimarka’da teslim etti.

Anadolu Isuzu; Kendo ve Grand Toro modelleriyle İtalya merkezli tasarım yarışması A’ Design Award tarafından ödüle layık görüldü. Anadolu Isuzu Tasarım Ofisi tarafından tasarlanan Kendo yarışmada Gold A’ Design Award alırken; Grand Toro ise Silver A’ Design Award’ün sahibi oldu.

Volkswagen’in, yeni mobilite dünyasına daha hızlı uyum sağlayabilmek için tasarladığı yeni logosu ve yeni kurum kimliği paralelinde, Volkswagen Türkiye de yeni web sitesinin lansmanını gerçekleştirdi.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Ticariden Diğer Sayılar

Ticariden Temmuz 2020

Ticariden / Temmuz 2020

6,99 ₺


Ticariden Haberler