Ticariden / Kasım 2019 Ürün Kodu: SKU-11352

Anadolu Isuzu kendi segmentinde Türk otomotiv tarihinin en büyük midibüs ihracatını gerçekleştirdi. Şirket, Polonya, İtalya, Yunanistan ve Fransa’dan sonra Gürcistan’ın Tiflis Belediyesi’ne yüksek adetli araç satışını yaptı.

Karsan’ın Atak yenilendi. Atak’ın ikinci jenerasyonu, yepyeni dış tasarımı ve LED farlarıyla modern bir görünüm ortaya koyarken, üstün teknolojiyle donatılmış yeni sürücü kabiniyle konforda çıtayı daha yükseğe taşıdı.

Continental, kamyon lastiklerinde sunduğu ürün, çözüm, hizmet ve servis avantajları konusunda sürücüleri bilgilendirmek amacıyla yaklaşık 6 bin 500 kilometre sürecek ve 21 ili kapsayan roadshow için yola çıktı.

Türkiye pazarının en çok satan pick-up’ı Mitsubishi L200’ün 6’ncı nesil modeli için Turkcell Platinium Park’ta ‘Test Sürüşü Günü’ düzenlendi. Yeni ‘Off Road’ modu ve “Yokuş İniş Kontrolü” sistemleri ise aracın teknolojik ve güçlü tasarımının bir parçası olarak öne çıkıyor.

Peugeot Boxer, satışa sunulduğu günden bu yana 720 bin üretim adedine ulaştı. Modelde, markanın en güncel tasarım dilini ortaya koyan yeni ön ızgara Cast Iron detaylarla dikkat çekiyor. Daha heybetli ve güçlü bir görünüm sergileyen alt gövde öndeki koruyucu kalkan ve çamurluk ağzı kaplamaları ile bütünlük sergiliyor.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Ticariden Diğer Sayılar

Ticariden Kasım 2019

Ticariden / Kasım 2019

6,99 ₺


Ticariden Haberler