Ticariden / Haziran 2019 Ürün Kodu: SKU-10919

Madeni yağ sektörünün gözü ikinci elde

Yeni Mercedes-Benz Sprinter Türkiye‘de
Yeni nesil Mercedes-Benz Sprinter; Minibüs, Panelvan ve Kamyonet olmak üzere 3 ana seçenekte 1.700’ü aşkın kombinasyon sunuyor.

Citroen, Berlingo’yu yeniledi. Artık bir hafif ticari araçtan çok binek konforu sunmayı başaran model, ticarete konfor getirdi. Yeni Berlingo, tüketimiyle de oldukça iddialı.

Mobil Oil Türk Genel Müdürü Münci Bilgiç “İkinci el araç satışlarında ve araç bakımlarında orta ve uzun vadede talebin artacağını öngörüyor ve planlarımızı bu doğrultuda revize ediyoruz. Bu rakamın 5 yıl içerisine 16 milyonu geçeceği ve yüzde 20 ila 25 arasında büyüme gerçekleşeceğini düşünüyoruz” dedi.

Türkiye otomotiv sanayinin öncü şirketi Ford Otosan, 2018 yılı boyunca sergilediği üstün performans ve çalışma disipliniyle fark yaratan, başarılı saha çalışanlarını 8. kez ödüllendirdi.

TürkTraktör, sektörde yine bir ilk olacak, çiftçilere tarımsal konularda tavsiyeler vererek destek sağlayan yeni mobil uygulaması Tarlam Cepte’yi piyasaya sunuyor.

Karsan Jest Electric, Avrupa yollarında hizmet vermeye başladı. Jest’leri ilk olarak Fransa, Almanya, Romanya, Portekiz ve Slovakya’ya teslim etti, araçlar yola çıkarak hizmet vermeye başladı.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Ticariden Diğer Sayılar

Ticariden Haziran 2019

Ticariden / Haziran 2019

6,99 ₺


Ticariden Haberler