Ticariden / Aralık 2019 Ürün Kodu: SKU-11490

Citroen 2019 yılının ilk yarısında elde ettiği yüzde 9, 2’lik pazar payı ile Avrupa’da 6’ncı sırada yer alıyor. Marka bugüne kadar süregelen bu başarıyı bundan sonra da devam ettirmek için 2018 yılında “Inspired by pro” stratejisini devreye aldı ve söz konusu stratejiyi “Manufacture” adında bir satış sonrası hizmetler stratejisi ile destekledi.

Pirelli marka premium endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon, sahip olduğu performansı üst seviyeye taşıyan yeni H: 01TM PROWAY serisini Türkiye’deki filoların hizmetine sunuyor.

Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, Avrupa’daki büyüme planlarında vites büyüttü. Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Turfan “Kısa süre önce girdiğimiz Portekiz ve İspanya’nın ardından İtalya’daki yapılanmamızı da bu yılın içerisinde tamamlayacağız” dedi.

Ford Ranger ve Ranger Raptor yenilenen motoruyla yüksek performans ve üstün yakıt verimliliğini bir arada sunuyor. Yeni 2.0 litre EcoBlue motoru ile yüzde 19’a varan yakıt verimliliği sunan Yeni Ranger, 213 PS gücünde çift turbolu versiyonu ve yeni 10 vitesli otomatik şanzımanı ile yine sınıfına ‘ilk’leri getiriyor.

IVECO tarafından üretilen off-road ve all-road araçlardan oluşan Daily 4x4’ler panelvan, şasi kabin ve çift kabin versiyonlardan oluşuyor.

Yerli üretici Karsan, yüzde 28, 6 hissesine sahip olduğu Industria Italiana Autobus SpA (IIA) ile ortaklığı doğrultusunda Bursa’daki fabrikasında ürettiği Menarinibus Citymood otobüslerinden Roma Belediyesi’ne 227 adet teslimat gerçekleştirdi.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Ticariden Diğer Sayılar

Ticariden Aralık 2019

Ticariden / Aralık 2019

6,99 ₺


Ticariden Haberler