OtomobilNews / Temmuz - Ağustos 2019 Ürün Kodu: SKU-11178

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPÉ
Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, dört kapılı spor otomobili BMW 8 Serisi Grand Coupé’yi Türkiye’de yollarla buluşturmaya hazırlanıyor. 8 Serisi’nin, Coupé ve Cabrio seçeneklerinden sonra üçüncü gövde tipini temsil eden Yeni BMW 8 Serisi Gran Coupé, 4 kapılı bir sedanın sunduğu konfor ve kullanışlılık özellikleriyle bir Coupé otomobilden beklenen sportif tasarım ve sürüş keyfini bir araya getiriyor. Özgün karakteri, heyecan uyandıran performans ve dinamizmi ile güç ve zarafet tutkunları için tasarlanan, BMW 8 Serisi Gran Coupé, sonbaharda Türkiye’de satışa sunulacak.

GÜÇ GÖSTERİSİ
PORSCHE TAYCAN
Porsche Zuffenhausen üretim tesisinden çıkan tamamen elektrikle çalışan ilk spor otomobili yeni Taycan’dan etkileyici test değerleri. 600 PS güç ve dört tekerlekten çekiş gücüne sahip Porsche Taycan, üst üste gerçekleştirilen hızlanma testlerinin hepsinde tam motor gücüne ulaşabilecek şekilde tasarlanmış elektrikli güç aktarma sistemiyle, Eylül ayında gerçekleşecek dünya lansmanı öncesinde dikkatleri üzerinde topladı.

LEXUS’UN SÜPER COUPE’Sİ EKİM’DE TÜRKİYE’DE
LEXUS LC 500H
Premium otomobil üreticisi Lexus, süper coupe LC modelini Ekim ayından itibaren İstanbul ve Ankara showroomlarında sunmaya başlayacak. Yüksek performanslı hibrit motora sahip olan LC 500h modeli, sınırlı sayıda gelecek ve bu özel araca 2019 yılında yalnızca 2 şanslı kullanıcı sahip olabilecek. İlk gösterildiği andan itibaren tüm dünyada büyük bir merak uyandıran ve tasarımıyla ödüller kazanan LC, Türkiye’de de büyük bir merakla bekleniyor.

FORD PUMA
Ford, sportif ve atletik tasarımıyla dikkat çeken SUV esintilerine sahip yeni crossover modeli Puma’yı lanse etti. Puma’nın etkileyici dış tasarımı Ford’un insan odaklı tasarım felsefesinde yeni bir sayfa açıyor. Yeni Puma gelişmiş Ford EcoBoost Hybrid 48-Volt teknolojisi üstün yakıt verimliliği, performans ve sürüş keyfi sunuyor.

dMags'le Ücretsiz Oku

İLGİLİ KATEGORILER

OtomobilNews Diğer Sayılar


OtomobilNews Haberler