Otomobilden / Ekim 2019 Ürün Kodu: SKU-11259

Citroen’in yeni amiral gemisi olan C5 Aircross, tasarımının yanı sıra, gelişmiş sürüş destek sistemleri, Advanced Comfort teknolojisi ve zengin kişiselleştirme çözümleriyle de dikkat çekiyor.

Fiat 500’ün cabrio gövdeli yepyeni özel serisi Dolcevita, Türkiye’deki otomobil severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Ülkemize sadece sınırlı sayıda gelecek olan Fiat 500 Dolcevita, kısa bir süre için Fiat’ın online rezervasyon kanalı online.fiat.com.tr üzerinden ön sipariş ile rezerve edilebilecek.

Yenilenen Civic Sedan, içerisinde çarpışma önleyici fren sistemi bulunduran Honda Sensing adı verilen sürüş destek teknolojisiyle desteklendi. Ayrıca aracın 1.5 litrelik turbo motoru artık daha çok versiyonda sunulacak.

Yeni Mercedes-Benz GLC etkileyici ve dikkat çekici görünümü, yeni kullanım konsepti, yenilikçi sürüş destek sistemleri ve yeni motor seçenekleriyle 508 bin TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuldu.

Land Rover’ın efsanevi modeli Land Rover Defender, yeni jenerasyonu ile Frankfurt Otomobil Fuarı’nda dünya tanıtımını gerçekleştirdi. 42 derecelik bir eğimden inerek sahneye çıkan Yeni Defender, Land Rover’ın bugüne kadar ürettiği en kabiliyetli off-road modeli olarak dikkat çekiyor.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Otomobilden Diğer Sayılar

Otomobilden Ekim 2019

Otomobilden / Ekim 2019

6,99 ₺


Otomobilden Haberler