Mag / Şubat 2013 Ürün Kodu: SKU-1411

1, Kapak
30, İçindekiler
36, davet / Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) on sekizinci yılını Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus’ta düzenlenen şık bir davetle kutladı.
50, davet / TÜGİAD Ankara Şubesi Kadın Platformu çok şık bir yardım yemeği düzenledi.
68, davet / Çağdaş sanatı Türkiye’ye yaymak amacı ile 2010 yılından itibaren “Çağdaş Sanat Buluşmaları” yapan Contemporary İstanbul, Ankara Hilton Otel’de özel bir panel düzenledi.
186, röportaj / Modaya yön veren Türkiye’nin en önemli moda tasarımcılarına 2013 modasını sorduk.
192, davet / Dünyaca ünlü marka Hermes, Fransa’nın lüks markalarının ortak gerçekleştirdiği Colbert Festival’i kapsamında Nişantaşı mağazasında özel bir davet düzenledi.
196, özel / Londra’da Central Saint Martins College of Art and Design’da İç Mimarlık ve Alan Tasarımı okuyan Joyce Kohen başarılarıyla adından söz ettiriyor. Güzelliği ve zarafetiyle bizleri büyüleyen Joyce Kohen ile çok hoş bir çekim gerçekleştirdik.
228, röportaj / Birçok önemli isime Sevgililer Günü’nde ne yapacaklarını sorduk. Birbirinden farklı ve özel cevaplar aldık.
250, röportaj / Başarılı gazeteci Erdal Şafak ile kariyeri üzerine keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.
288, feng shui / Dilek Demirci Çin Astrolojisin’de 2013 Yılan Yılını MAG okurları için yorumladı.
316, mekan&kombin / 14 Şubat alternatifleri olarak birçok bölgeden farklı otelleri sizler için araştırdık. Nerede, nasıl bir Sevgililer Günü geçirmek istediğinize göre kombinler yarattık.

dMags'le Ücretsiz Oku 15,00 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Mag Diğer Sayılar


Mag Haberler