Mag / Ocak 2014 Ürün Kodu: SKU-2297

1, Kapak
43, İçindekiler
51, MAGdavet / İstanbul Modern Sanat Müzesi tarafından, çocuk ve gençlerin eğitimine olanak yaratmak için düzenlenen “Gala Modern”, beşinci kez cemiyet ve iş hayatının öndegelen isimlerinin katıldığı bir davetle gerçekleşti.
109, MAGröportaj / Babıali’nin duayeni Güneri Cıvaoğlu ile siz okuyucularımız için eğlenceli ve şeffaf bir söyleşi gerçekleştirdik.
124, MAGdeluxe / Daha kaliteli ve keyifli bir yaşam için sizlere kaliteli yaşam rehberi hazırladık.
131, MAGnext level / Başkente yeni bir soluk katan Next Level AVM’de Ankara cemiyet hayatının en şık ve en gözde kadınlarından Akya Gençler ile beraber alışverişe çıktık.
181, MAGlifestyle / Porsche tutkunlarının merakla beklediği “50. Yıldönümü Versiyonu” , yedinci nesil olarak otomobil tutkunlarının karşısında.
189, MAGdavet / Ülkemizin önde gelen moda markalarından Vakko, Zorlu Center’daki yeni mağazasını Yılbaşı Partisi’yle moda severlerle buluşturdu.
197, MAGözel / Kaşıbeyaz Restoranları’nın sahipleriden Seda Kaşıbeyaz ile ailesi, güzellik sırları, işi ve başarısı hakkında konuştuk.
285, MAGdügün / Ankara’nın önde gelen işadamlarından Alper Dağlı ile Seda Cin’in muhteşem düğününden özel kareler...
337, MAGröportaj / “Savaş Sanatları Üstadı Emin Boztepe ile hem “Panzehir” filmindeki başrolü hakkında hem de yaşamıyla ilgili keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
355, MAGröportaj / Fazıl Say’ın “Yıllardır Aradığım Ses” dediği Serenad Bağcan’ın keyifli röportajı sayfalarımızda.

dMags'le Ücretsiz Oku 15,00 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Mag Diğer Sayılar


Mag Haberler