Mag / Nisan 2014 Ürün Kodu: SKU-2562

1, Kapak
60, İçindekiler
70, MAGdügün / Genç iş adamı Burak Hatipoğu ile Melis Postoğlu Beşiktaş’ta bulunan FourSeasons Otel’de düzenlenen görkemli törenle dünya evine girdi.
96, MAGröportaj / Etel Baler köşesine “Türk Tasarımcıların Çılgın Çocuğu” olarak bilinen Hande Cokrak’ı konuk etti.
140, MAGnextlevel / Ankara cemiyetinin en göze çarpan isimlerinden, genç ve başarılı işkadını Gülce Aydın, Next Level AVM’de yeni sezonun trendlerini keşfe çıktı.
188, MAGröportaj / Türkiye’nin ilk erkek moda tasarımcısı Hatice Gökçe, “The Leather Age - Anatolia?” projesinden, aldığı ödüllerden ve projelerinden bahsetti.
198, MAGözel / Hem nostaljik tarzı hem de sosyal sorumluluk projeleriyle cemiyetin öne çıkan kadınlarından Berrin Okçu ile MAG okurları için Wyndham Kalamış Marina’da özel bir çekim gerçekleştirdik.
206, MAGdavet / Birbirinden ünlü modacıların tasarımlarını sergilediğiMercedes Benz İstanbul Fashion Week’ten çok özel kareler…
222, MAGdecotrend / Neşet Güne iç mimari projelendirmesini yaptığı Mardin’deki Mezopotamya manzarasına hakim konağı anlatıyor.
246, MAGröportaj / 2000 yılı Eurovision temsilcimiz, TV sunucusu Pınar Ayhan, nisan başında raflarda yerini alan ikinci albümü “İkimiz İçin”i sayfalarımızda paylaştı…
264, MAGkids / Çocuklar için alışverişten eğitime, yemekten doğumgününe onlara özel rengarenk sayfalar...
312, MAGröportaj / Holistik Beslenme Uzmanı Karen Hill, eşi Tony Hill’i, Türkiye’deki hayatlarını, bütünsel beslenme ve fitness alanındaki çalışmalarını anlattı.

dMags'le Ücretsiz Oku 15,00 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Mag Diğer Sayılar


Mag Haberler