Mag / Mayıs 2014 Ürün Kodu: SKU-2670

1, Kapak
86, İçindekiler
96, MAGdavet, Cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katıldığı Koruncuk Vakfı yararına düzenlenen özel defileden çok özel kareler…
130, MAGröportaj, Etel Baler’in köşesine, prens ve prenseslere bebek odası tasarlayan Ceylan Tunçel Erkaya konuk oldu.
224, MAGnextlevel, Next Level AVM’de “Anneler Günü” için cemiyet hayatının zarif isimlerinden genç anne Özlem Yetişen ile çıktığımız ve çocukları Balım ile Haluk Bora’nın da katıldığı eğlenceli günden en renkli kareler sayfalarımızda…
262, MAGözel, TV8’de “Anlatacaklarım Var” adlı programın sunuculuğunu yapan, sıcak gülüşü, duru güzelliği, net ve dürüst kişiliği ile TV dünyasının parlayan yıldızı Oylum Talu ile Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da özel bir çekim gerçekleştirdik.
292, MAGdecotrend, Neşet Güne, Bodrum Gündoğan’da iç mimari projelendirmesini yaptığı Mivara Resort & Spa’nın detaylarını anlattı.
300, MAGröportaj, Ana haber bültenine yeni bir tat katan, Türkiye’nin en farklı ve en renkli spikerlerinden Fatih Portakal ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.
326, MAGdügün, Gayrimenkul Değerlendirme Uzmanı Ömür Firidin ve Dekart Havuzu Yöneticisi Begüm Olcay, Bilkent Otel’de görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.
338, MAGüçüncügöz, Sinem Yıldırım, dünyanın değişik şehirlerinde ve Türkiye’de pek çok başarılı tasarımlar yapmaya devam eden Şafak Çak ile buluştu.
366, MAGannelergünü, Cemiyet hayatının ünlü anneleri ile Anneler Gününe özel keyifli röportajlar yaptık.
432, MAGröportaj, Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez, doğru beslenme ve egzersiz ile zayıflama yöntemlerinin yanı sıra özel tariflerinden bahsetti.

dMags'le Ücretsiz Oku 15,00 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Mag Diğer Sayılar


Mag Haberler