Mag / Mayıs 2013 Ürün Kodu: SKU-1403

1, Kapak
67, İçindekiler
111 moda ve sosyete - Moda ve Sosyete blogu ile herkesin dilinde ama o ilk kez moda haftasının en şık isimlerini MAG okurları ile paylaştı.
165, üçüncü göz - Yazarlarımızdan Sinem Yıldırım Ortadoğu’nun Monaco’su olarak bilinen El-Gouna’nun muhteşem atmosferini sayfalarına taşıdı.
177, röportaj - TV8’in başarılı haber yorumcusu Gökmen Karadağ ile stüdyosunda gündeme dair bir söyleşi gerçekleştirdik.
193, röportaj - Samimi, sıcak gülüşü ile hepimizin kalbini fetheden, son zamanlarda televizyon programları ile evimize konuk olan Tülin Şahin ile modaya dair hoş bir sohbet gerçekleştirdik.
199, moda - Yaz kapıda! Yazarlarımızdan Didem Antebi 2013 yazında plajlarda hangi trendler “in” hangi trendler “out” MAG okurları için paylaştı.
123, özel - Başarılı iş kadını Beyza Arslan ile Pera Palas’ın masalsı ortamında gerçekleştirdiğimiz çekimi ve çok özel röportajımızı kaçırmayın!
211, röportaj - Bir Dilek Tut derneği’nin “Mickey’in Hayal Gücü Atölyesi” adlı sosyal sorumluluk projesi Four Seasons Hotel Bosphorus’ta şık bir davetle gerçekleşti.
249, röportaj - Erberk Ajans ile Televizyon dünyasına birçok ünlü ismi kazandıran üçüz annesi ve ismi gibi neşe dolu bir isim Neşe Erberk bize anneliğin güzel yanlarını anlattı...
367, röportaj - Biraz da müzik... Yazarlarımızdan Cenk Erdem Dünyaca ünlü İspanyol DJ Chus ile çok özel bir röportaj gerçekleştirdi.
391, astroloji - Son zamanlarda gökyüzünde neler oluyor? Ay tutulmasının bize getirdikleri ve çok daha fazlasını Astrolog Serkan Atakulu anlatıyor.

dMags'le Ücretsiz Oku 15,00 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Mag Diğer Sayılar


Mag Haberler