Mag / Kasım 2013 Ürün Kodu: SKU-2075

1, Kapak
68, İçindekiler
92, açılış / Ankara’ya yeni bir soluk getiren Restaurant Vesperna’nın görkemli açılışından çok özel kareler MAG sayfalarında sizlerle.
148, röportaj / Türk tasarımcılarla her ay röportajlar gerçekleştiren Etel Baler, bu ay MBIFW’den çok özel backstage görüntülerini ve moda haftasının konuşulanları arasında yer alan Ayşe Deniz Yeğin’le gerçekleştirdiği röportajı sayfalarına taşıdı.
198, röportaj / Modayı uygun fiyat ve kaliteli ürünlerle bizlerle buluşturan H&M’in Türkiye Ülke İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran ile modaya dair bir sohbet gerçekleştirdik. Bu sezon neler ön planda, H&M’in yeni projeleri neler kendisinden öğrendik...
214, özel / Başarılarıyla adından söz ettiren güzel manken ve sunucu Özge Ulusoy ile The Sofa Hotel’de çok hoş bir çekim gerçekleştirdik. Kendisine yönelttiğimiz sorularla güzelliğinin ve başarısının sırlarını öğrendiğimiz Özge Ulusoy’u MAG Özel sayfalarında sizlerle buluşturuyoruz.
246, moda / Tasarımlarıyla dünya çapında ismini duyuran Mehmet Köymen’in yeni haute couture koleksiyonu “Tigers”ı MAG moda sayfalarına taşıdık. Türkiye’de ve dünyada modaya yön veren Mehmet Köymen’in bu özel koleksiyonunda Burcu Kıratlı ile çok özel bir röportaj gerçekleştirdik.
266, MBIFW / İlkbahar-Yaz koleksiyonları tanıtıldı! Ünlü tasarımcılar Mercedes Benz İstanbul Fashion Week kapsamında yeni sezon tasarımlarını moda severlerle buluşturdular. MBIFW’den çok özel kareleri sizler için derledik.
292, röportaj / Aşk Doktoru olarak ün salan Mehmet Coşkundeniz, MAG okurları için aşkı, sevgiyi ve mutluluğun sırlarını anlattı.
276, röportaj / New York muhabirimiz Betül Doğruak 75 Main’in sahibi Zach Erdem ile başarı dolu bir röportaj gerçekleştirdi. Zach Erdem geçmişten bugüne kadar yaşadıklarını anlattı...
384, röportaj / Sosyal medya günümüzde önemli bir yere sahip. Biz de her ay sizlerle paylaşacağımız fenomenlerden ilkini sizlerle buluşturuyoruz. “Vine” ile gündeme gelen Uğur Erdoğan’ın başarı hikayesini kendisinden dinledik.
406, üçüncü göz / Sinem Yıldırım, başarılı iş adamı Uğur Işık ile Concours D’elegance sürecini ve offshore yarışlarını hoş bir röportajda sizlerle buluşturuyor.

dMags'le Ücretsiz Oku 15,00 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Mag Diğer Sayılar


Mag Haberler