Mag / Haziran 2013 Ürün Kodu: SKU-1412

1, Kapak
54, İçindekiler
74, davet - Başarılı Modacı Mehmet Köymen’in ANAÇEV yararına düzenlediği defileden en şık isimler MAG davet sayfalarında sizlerle...
92, , röportaj - Yazarlarımızdan Etel Baler, Türk tasarımcılarla olan yolculuğunda birbirinden trend sandaletlerin yaratıcıları Merve Müftüoğlu ve Gözde Güreralp’i ağırlıyor.
108, röportaj - Başarılı iş kadını, güzel anne, SPOT’un kurucularından, koleksiyoner, hami Tansa Mermerci Ekşioğlu ile “güncel sanat” üzerine hoş bir sohbet...
196, röportaj - Televizyonun en sevilen isimlerden Okan Bayülgen bu kez çok farklı bir röportaj ile karşımıza çıkıyor. Kadınların kuaförde geçirdikleri zamanı ölümsüzleştiren Bayülgen ile keyifli bir röportaj sizleri bekliyor.
214, özel - Sade ve net duruşu ile kendine hayran bırakan stilist Ayşegül Toplusoy ile Sait Halim Paşa Yalısı’nda objektiflerimize poz verdi. Çok özel röportajı ile Ayşegül Toplusoy’u yakından tanımaya ne dersiniz?
222, new york - New York muhabirimiz Betül Doğruak Amerika’dan son gelişmelerin, en şık davetlerin nabzını tutuyor.
240, röportaj - Köşe yazıları ile fenomen olan Oben Budak geçen yaz çıkardığı ve çok konuşulan “Falan Filan” kitabının ardından kadın-erkek ilişkilerini irdelediği yeni kitabı “Hayvan” ile sayfalarımıza konuk oldu.
250, düğün - Peri masalını andıran bir düğün ile dünya evine giren Merve- Abdülkerim Ece çiftinin en özel gününü sayfalarımıza taşıdık..
312, röportaj - Müziğin nabzını tutan Cenk Erdem bu kez sayfasına sanatçı Tanita Tikaram’ı konuk ediyor. Birbirinden özel şarkıların en güzel sesi Tanita; Cenk Erdem’in sorularını yanıtlıyor.
340, röportaj - Son zamanlarda gündemde olan ve Kore’yi anlatan özel sergiyi Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Müsteşarı CHO Dong Woo’ya sorduk.

dMags'le Ücretsiz Oku 15,00 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Mag Diğer Sayılar


Mag Haberler