Mag / Eylül 2013 Ürün Kodu: SKU-1792

1, Kapak
64, İçindekiler
74, MAGdügün Cemiyet hayatının sevilen isimleri Gözde Çarmıklı ve Aytek Şavkan beklenen düğünlerini Four Seasons Hotel’de görkemli bir törenle gerçekleştirdi.
110, MAGdavet Sıra dışı tasarımlarıyla tanınan Dilara Karabay, Damas Collection için tasarladığı “Hiyoku Koleksiyonu”nu tanıttı.
128, MAGröportaj Cher’in yeni albümü “Closer to the truth” yüksek enerjili bir albüm olarak Eylül’de karşımıza çıkıyor olacak. Yazarımızdan Cenk Erdem Pop’un divasıyla özel bir röportaj gerçekleştirdi.
168, MAGröportaj Caz ritimlerinin arkasındaki isim Ferit Odman... Muhteşem performanslarıyla herkesi kendine hayran bırakan Ferit Odman yeni projelerini bizimle paylaştı...
198, MAGröportaj VIP Turizm’in başarılı sahibesi Zuhal Pirinçcioğlu’na yeni sezondaki projelerini sorduk ve kendisiyle Bodrum’daki evinde çok özel bir çekim gerçekleştirdik. Samimi ve heyecan verici yanıtlar aldık...
214, MAGözel Tüm dünyanın konuştuğu, en çok güvendiği Doktor ve Yazar Mehmet Öz ile New York’ta unutulmaz bir röportaj gerçekleştirdik, sağlığımızla ilgili bilinmeyenleri kendisine sorduk.
266, MAGmobilya-dekorasyon Yeni evlenen çiftlere, evini yenilemek isteyenlere birbirinden özel mobilya önerileri, dekorasyon fikirleri MAG Mobilya-Dekorasyon sayfalarımızda...
278, MAGözel Başkent cemiyetinin sevilen isimlerinden Aysel Akçay Bodrum’daki villasının kapılarını sadece MAG okurları için açtı.
344, MAGdavet İzmir’in en iyi cemiyet ve sosyal yaşam dergisi Diva çok özel bir gala gerçekleştirdi. Galadan özel görüntüler MAG sayfalarında sizlerle.
378, MAGröportaj Yazarlarımızdan Sinem Yıldırım başarılı iş adamı Uğur Işık ile iş hayatını ve Türkiye’de gerçekleştirdiği ilkleri konuştu.

dMags'le Ücretsiz Oku 15,00 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Mag Diğer Sayılar


Mag Haberler