Mag / Ekim 2014 Ürün Kodu: SKU-3152

1, Kapak
66, İçindekiler
74, MAGdügün / Cemiyet hayatının genç kuşak temsilcilerinden İpek Ayaydın ve Talat Abdik, Çırağan Sarayı’nda görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.
94, MAGdavet / TURMEPA’nın yirminci yılı için Hasköy’deki Rahmi Koç Müzesi’nde verdiği davetten çok özel kareler…
154, MAGnextlevel / Başkent cemiyet hayatının zarif ismi Ruşa Acar ile Next Level AVM’de alışveriş yaptığımız eğlenceli günden en renkli kareler sayfalarımızda…
164, MAGröportaj / Mybestfriends’in kurucu ortakları ve Moda Tutkusu’nun bloggerlarıYasemin Öğün ve Ayşegül Afacan Köksal ile modaya dair keyifli bir röportaj yaptık.
208, MAGözel / Ekranların parlak yıldızı, kahkası ve pozitif enerjisiyle herkesi etkisi altına alan Saba Tümer ile Sait Halim Paşa Yalısı’nda özel bir çekim gerçekleştirdik.
222, MAGdecotrend / Neşet Güne İstanbul’da genç bir çift için tasarlamış olduğu güncel ve provencial çizgiyi bir arada kullandığı projesini sayfalarında paylaştı.
288, MAGröportaj / Uzun yıllardır yaptığı televizyon ve radyo programları ile adını medya sektörüne büyük harflerle kazımayı başaran Ceyhun Yılmaz ile yaptığımız keyifli sohbet sayfalarımızda...
324, MAGröportaj / Vepa Group Kreatif Makyaj Direktörü Erkan Uluç, mesleğinin ve makyaj yapmanın inceliklerini anlattı.
336, MAGüçüncügöz / Sinem Yıldırım bu ayki köşesinde gittiği, gördüğü ve aşık olduğu ülke Azerbaycan’ı anlattı.
350, MAGröportaj / Televizyonun güler yüzlü adamı Mesut Yar ile enerjisinin ve televizyon programındaki bitmek bilmeyen eğlencenin sırrını konuştuk.

dMags'le Ücretsiz Oku 15,00 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Mag Diğer Sayılar


Mag Haberler