Mag / Ekim 2013 Ürün Kodu: SKU-1921

1, Kapak
76, İçindekiler
132, MAGröportaj / Etel Baler bu ayki tasarımcılar köşesinde erkek modasına yön veren Ferruh Karakaşlı ile çok özel bir röportaja yer verdi.
200, MAGdavet / Vakko, yeni sezon tanıtımını, Uğurkan Erez’in koreografisinde ünlü mankenler eşliğinde ve yoğun bir katılımın olduğu şık bir davetle gerçekleştirdi.
208, MAGdügün / Cemiyet hayatının sevilen ismi Derin Mermerci ile Doğuş Yayın Grubu’nun eski CEO’su Cem Aydın, yıldırım nikahıyla evlendiler. Cem Aydın’ın evinde gerçekleşen düğünden çok özel kareler MAG sayfalarında sizlerle...
230, MAGözel / Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden zarafeti ve saf güzelliğiyle herkesi büyüleyen Melisa Savgı Kanatlı ile çok özel bir çekim ve röportaj gerçekleştirdik.
246, MAGröportaj / Modaya yön veren eleştirileriyle ve “Bugün Ne Giysem” adlı programla tüm Türkiye’ye stil önerileri veren Hakan Akkaya ile moda üzerine sıcak bir sohbet...
252, MAGröportaj / Yıllarca magazin muhabirliği yapan ve yeni çıkan “Siz Uyurken” adlı kitabıyla gündeme gelen Esin Övet’le kitabına dair keyifli bir söyleşimiz oldu.
261, MAG moda ve güzellik / Sonbaharın iyice hissedildiği ve yeni sezon ürünlerin tanıtıldığı bu ay moda ve güzelliğe dair her şey bu sayfalarda.
278, MAGayurveda / Değerli Ayurveda Uzmanı Ender Saraç köşesinde bitkisel çaylar hakkında önemli bilgiler verdi.
326, MAGröportaj / Her projesiyle sık sık gündeme gelen, cemiyet hayatının sevilen DJ’i Doğuş Çabakçor ile yeni projelerini konuştuk.
388, MAGröportaj / Sinem Yıldırım, başarılı iş adamı Uğur Işık ile Concours D’elegence sürecini ve offshore yarışlarını hoş bir röportajda sizlerle buluşturuyor.

dMags'le Ücretsiz Oku 15,00 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Mag Diğer Sayılar


Mag Haberler