Mag / Aralık 2014 Ürün Kodu: SKU-3393

1, Kapak
76, İçindekiler
86, MAGdavet / Rahmi M. Koç Müzesi’nin 20. yılını kutlamak üzere düzenlediği “Hayallerle Dolu Küçük Evler” sergisi oldukça şıktı.
232, MAGnextlevel / Küçük yaşlarda başlayan moda tutkusunu, aldığı tasarım eğitimleriyle taçlandıran Ece Salıcı ile Next Level AVM’de yılbaşı alışverişi.
281, MAGözel / Pek çok ünlü ismin stil danışmanı Gardırop Gurusu Hande Can Yüce ile son trendleri, stil sırlarını, tarz sahibi olmanın püf noktalarını konuştuğumuz Hilton Kozyatağı İstanbul’da muhteşem bir de çekim gerçekleştirdik.
295, MAGdavet / MAG Dergi Genel Yayın Yönetmeni Beril Çavuşoğlu’nun Swissotel’de gerçekleşen “maskeli” partisinden en renkli kareler...
319, MAGdavet / Türkiye’nin ilk Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı Contemporary İstanbul, dokuzuncu yılında görkemli bir açılış töreniyle çok sayıda sanatseveri bir araya getirdi.
375, MAGröportaj / Özgür Masur markasının arkasındaki kahraman isim olarak tanınan Ferhat Kazancı ile hayatı, işi, planları ve kitabına dair bir söyleşi.
483, MAGröportaj / Ünlü iş adamı Hacı Sabancı; otomobilden saate en özel tercihlerini MAG okurlarıyla paylaştı.
507, MAGröportaj / Ekranların başarılı ve güzel ismi Simge Fıstıkoğlu, hayatını, kariyerini ve programını anlattı.
525, MAGröportaj / Ekranların tanınan yüzleri Jess Molho ve Funda Özkalyoncu ile eğlenceli bir röportaj yaptık.
539, MAGyılbaşı / Cemiyet hayatının tanınmış isimleri MAG okurları için birbirinden farklı ve şık yılbaşı sofraları hazırladılar.

dMags'le Ücretsiz Oku 15,00 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Mag Diğer Sayılar


Mag Haberler