Macline / Şubat 2014 Ürün Kodu: SKU-2358

1, Kapak
2, İçindekiler
4, editörden
28, Makale - Dini ritüeller, teknoloji ve Apple... Steve Jobs’un doğu mistisizmine olan ilgisi Apple’ın teknolojiyi yeni bir tür din olarak yorumlamasında nasıl etkili oldu?
33, Mazide kalan 11 Apple ürünü- Apple fanları dışında birçok insan tarafından artık çoktan unutulan ürünlerin hangi ürünler olduğunu ve bunların neden unutulduğunu anlamak son derece önemli...
38, inceleme - Mac OS X’in detayları Herhangi bir Mac açıldığında kullanıcısıyla kurduğu ilk ilişkilerden biri belki de ekranın alt kısmında beliren saydam bir bar. Başından beri uygulama ikonlarının bulunduğu bu bara “Dock” adı veriliyor.
42, Hayatı kolaylaştıran uygulamalar - Mobil cihazlarınız ve bilgisayarlarınıza yüklediğiniz bu uygulamalar vaktinizi tahmin edebileceğinizden çok daha fazla etkin bir şekilde geçirmenize yardımcı olabilir.
46, Mac için çevrimiçi güvenlik - Size özel kalması tavsiye edilen bilgilerin güvenliği üzerine kafa yoranlara, bu dosyamızda basit birkaç madde içerisinde bu bilgileri nasıl kendinize saklayacaklarını ele aldık.
50, Mac’te Dosya Transferi - Yenilenen ve hali hazırda yeterli bir görüntü çizen eski Mac’in yerine geçen bir Mac’i hepimiz arzu ederiz. Ama eski Mac’teki bilgiler ve çalışma disiplinimizin aynen aktarılması şartı ile!
60, Taze Elma - Bu sayfada en güncel Macintosh ve çevre birimlerinin fiyatlarını bulabilirsiniz.
63, 2. El Mac Pazarı - Satmak veya almak istediğiniz Mac ve çevre birimlerini ücretsiz yayınlıyoruz.
64, İnsan Kaynakları - Freelance çalışanlar, ders verenler, iş arayanlar ve eleman arayanlar bu sayfada buluşuyor.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Macline Diğer Sayılar

Macline Şubat 2014

Macline / Şubat 2014

6,99 ₺


Macline Haberler