Macline / Kasım 2014 Ürün Kodu: SKU-3265

1, Kapak
4, İçindekiler
6, Editörden
8, İkinci Apple Store Açıldı / Türkiye’deki ikinci Apple Store, İstanbul Anadolu yakasında açıldı. Yepyeni mağazanın detaylarını merak ediyor musunuz?
9, Microsoft Windows 10 Tanıtıldı / Microsoft, Windows 10 işletim sisteminin ön tanıtımını gerçekleştirdi. Windows 10 yenilenen kullanıcı deneyimi, gelişmiş güvenlik ve yönetim özellikleri ile dikkat çekiyor.
12, Bilkom Büyümeye Devam Ediyor / Bilkom, yeni dönem stratejileri ve 2015 hedeflerini, Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık ile bölüm direktörlerinin katıldığı basın sohbetinde paylaştı.
22, Süper Üçlü Karşınızda / OS X Yosemite, iMac 5K & iPad Air 2
30, Yeni Mac mini ve iPad mini 3 büyüteç altında / Apple’ın yenilediği iki küçük harikaya yakından baktık. Tüm özellikleri, artıları ve eksileri ile detaylı olarak değerlendirdik...
34, OS X için Olmazsa Olmaz Klavye Kısayolları / Macology köşemizde bu sayıda Mac kullanımına büyük kolaylıklar getirecek klavye kısayollarını, çeşitli püfler eşliğinde bir araya getirdik.
41, Mac’te Güvenlik İpuçları / Bilgisayarlar her geçen gün kötü amaçlı internet kullanıcılarının tehtidi altında. Peki Mac’inizi nasıl daha güvenli hale getirirsiniz?
44, Sağlık Profesyonelleri ve iPad / Hayatımızın merkezi haline gelen iPad’i doktorlar nasıl ve ne şekilde kullanıyorlar?
48, L’art du mirage / Yazarımız Serap Paşalı, bu sayıda yine birbirinden ilgi çekici makalelerine devam ediyor.
56, iCloud Skandalı Türkiye’de Olsaydı Ne Olurdu? / Av. İlker Cebeci, teknoloji dünyasını sarsan iCloud skandalının bilinmeyen detaylarını bir araya getirdi ve merak edilen şu soruya yanıt verdi: Ya Türkiye’de olsaydı?
62, Taze elma / Bu sayfada en güncel Macintosh ve çevre birimlerinin fiyatlarını bulabilirsiniz.
65, 2. el Mac pazarı / Satmak veya almak istediğiniz Mac ve çevre birimlerini ücretsiz yayınlıyoruz.
66, İnsan Kaynakları / Freelance çalışanlar, ders verenler, iş arayanlar ve eleman arayanlar bu sayfada buluşuyor.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 6,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Macline Diğer Sayılar

Macline Kasım 2014

Macline / Kasım 2014

6,99 ₺


Macline Haberler