Fortune Türkiye / Ocak 2019 Ürün Kodu: SKU-10366

Gedik Holding Yurtdışı Atağında
İhracatın cirodaki payını yüzde 15’ten yüzde 50’ye çıkartan Gedik Holding, Azerbaycan’daki fabrika ile yurtdışında ilk yatırımını hayata geçirdi.

Sanayinin Lideri Dijital Çağa Adapte Oluyor
Türkiye’nin en büyük sınai grubunun veri analitiği ve nesnelerin interneti (IoT) alanlarında çözüm ortağı kimliği ile kurduğu KoçDigital, nitelikli insan kaynağı ve teknoloji ihracı gibi hedeflere de sahip.

2019 Nasıl Bir Yıl Olacak?
2019 yılı hem Türkiye hem de dünya ekonomileri için zor bir yıl olacak. Ekonomik büyümenin yavaşladığı bu dönemde şirketlerin rotasını yurtdışına çevirdiği görülüyor.

Adım Adım 5G’ye
Daha önce geleceğe yönelik planlar olarak gündemde olan 5G’de dananın kuyruğunun 2019’da kopacağı açıklık kazanmış durumda. Güney Kore’den yükselen heyecan fırtınası.

Türkiye Üretim ve Yönetim Merkezi
1960’dan beri Türkiye’de üretim yapan Pirelli, İzmit’teki fabrikasına yeni teknoloji ve kapasite yatırımları yaparak “kaliteyi” daha da yükseltmek yönünde adım attı.

Petkim’den Dijital Atak
Sanayide oyunun kuralları dijital dönüşüm süreçleri ile yeniden yazılırken, geleceğe odaklananlar ise bir adım öne geçiyor. Petkim, dijital dönüşüm yatırımlarıyla Türkiye’nin ve Azerbaycan’ın en ileri dijital şirketi olmayı hedefliyor.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 12,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Fortune Türkiye Diğer Sayılar

Fortune Türkiye Ocak 2019

Fortune Türkiye / Ocak 2019

12,99 ₺


Fortune Türkiye Haberler