Fortune Türkiye / Mart 2019 Ürün Kodu: SKU-10561

THY Rekora Koşuyor
Son 10 yılda dünyanın en iyi hava yolu şirketleri arasında yerini alan ve 122 ülkede uçtuğu 304 noktayla yolcularına geniş uçuş ağı sunan THY, 30 milyar dolar ciro hedefine koşuyor.

Global Dev Dönüşümünü Tamamladı
Türkiye pazarında vizyonu, bayileri ve servis noktalarıyla en iyi çok kanallı perakendeci unvanına sahip Koç Grubu’nun amiral gemisi Arçelik, bu vizyon ışığında, dünya çapında büyüyor.

fastPay Akıllı Şehirleri Kucaklıyor
DenizBank’ın mobil cüzdan uygulaması fastPay, İstanbulkart ile ulaşım sektöründe yakaladığı ivmeyi Türkiye geneline yayıyor. fastPay aynı zamanda yurtdışına teknolojisini ihraç etmek için de önemli bir referans.

Yem Sektöründe Büyük Oynuyor
Abalıoğlu Tarımsal Üretim A.Ş. yem sektöründe 50’inci yılını dolduruyor. Fortune 500 Listesi’nde 2017’de 104’üncü sırada yer alan şirket, “Tarımsal, Tahıl, Et, Süt, Su Ürünleri” sektörü sıralamasında da beşinci sırada yer aldı.

Yapay Zeka Algoritmalarını Bekliyor
Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi (TRAI) Kurucusu Halil Aksu, “Pandoranın kutusu açıldı bir kere. Yapay zeka yer yüzüne indi” diyor.

Dolarda düşüş trendi bitiyor mu?
Dolarda şubat sonunda yaşanan yükseliş eğilimi yukarı hareketin başlayıp başlamayacağı sorularını akıllara getirdi. FED’in güvercin tutumu, Çin kaynaklı endişelerde azalma ve piyasada carry-trade’in cazip olması TL’yi destekleyebilir.

Lüksün Zirvesi
Sayıları 25 milyon civarındaki lüks gezginlerden Türkiye’nin aldığı pay çok düşük. Adviye Bergemann, LuxinTurkey platformuyla bu payın artırılması için çalışıyor.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 12,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Fortune Türkiye Diğer Sayılar

Fortune Türkiye Mart 2019

Fortune Türkiye / Mart 2019

12,99 ₺


Fortune Türkiye Haberler