Fortune Türkiye / Eylül 2020 Ürün Kodu: SKU-12453

ŞİRKETLERİN GİZLİ SİLAHI:
İNOVASYON
Son 20 yılda dolar bazında en güçlü getiriyi sağlayan şirketler inovasyon ve Ar-Ge odaklı şirketler oldu.

TİCARİ BANKACILIKTA DEVRİM

FORTUNE TÜRKİYE ANADOLU BULUŞMALARI

Garanti BBVA Teknolojiye Odaklı
Garanti BBVA, dijitale yaptığı yatırımlarla işlem zenginliğini en üst seviyeye çıkarıyor. Hizmetlerinin tamamını dijital kanallara taşıyan banka, şubede yapılması gereken işlemleri de video görüşmesi sayesinde mobile taşıdı.

Sağlıkta Biyoinformatik Çağı
Dünyada 10 bin tanımlı genetik hastalık var ve bunların yarısından çoğunun genetik analizi geliştirilmiş durumda ancak sadece 200 kadarı için ilaç üretiliyor.

Dardanel Rüzgârı Arkasına Aldı
Dardanel, 2027 yılına kadar 9, 22 milyar dolarlık bir pazar büyüklüğüne ulaşması beklenen küresel konserve ton balığı pazarında, satın alma fırsatlarını değerlendirerek yakın coğrafyada büyümeyi planlıyor.

Büyük Şirketleri Cezbeden Basit Bir Ölçüm
Müşteri hissiyatının basit bir ölçümü olan Net Destekçi Puanı (Net Promoter Score; NPS) şimdi artık Fortune 1000 şirketlerinin üçte ikisi tarafından kullanılıyor.

Fortune Türkiye Anadolu Buluşmaları-1
“Fortune 500 Türkiye Anadolu Buluşmaları” Fortune Türkiye’nin yarına nasıl hazırlanmamız gerektiğini ortaya koyan; etki alanı ve etkileşimi ölçülebilir olacak şekilde ulusal ve uluslararası boyutu ile geniş.

Global 500 Dünyanın En Büyük Şirketleri
ABD artık dünyanın tek ekonomik süper gücü değil. Çin Global 500’de yeni bir dönüm noktası yaratırken, iki ülke arasındaki rekabet sertleşiyor.

Türkiye’den en çok konut alanlar, İranlılar
Normalleşme adımları ve yurt dışı uçuşlarının açılmaya başlamasıyla Türkiye genelinde yabancıya konut satışı temmuzda önceki aya göre yüzde 65 artarak 2 bin 741’e yükseldi.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 12,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Fortune Türkiye Diğer Sayılar

Fortune Türkiye Eylül 2020

Fortune Türkiye / Eylül 2020

12,99 ₺


Fortune Türkiye Haberler