Fortune Türkiye / Aralık 2020 Ürün Kodu: SKU-12789

YILIN İŞ İNSANLARI LİSTESİ

NBA'DEN İŞ DÜNYASINA LİDERLİK DERSLERİ

NBA’nin Pandemi Formulü
NBA ister COVID, ister sosyal adalet ya da işleyebilen bir izolasyon programı olsun, belli başlı konularda nasıl yol alınacağını daha iyi bilen bir yapı izlenimi veriyor. Hem iş dünyasına hem de liderlere önemli lidelik dersleri veriyor.

Akıllı TV’ler
Adressable TV denilen ve hane halkı verisine göre farklı reklam TV spotu yayını yapan ve bunların izlenme oranlarını ölçen sistem, doğru kişiye doğru reklamı göstererek azami etkiyi yaratabiliyor.

Yeni Teknolojiler ve Şehir Yönetimi
Akıllı şehirler, gelişen şehir nüfusunun çevre, enerji, ulaşım, insan gibi kaynakların daha verimli, sürdürülebilir ve kontrol edilebilir düzeyde kullanımını hedefliyor.

Fortune 500 Türkiye Dijital Zirvesi
Bu yıl 13’üncü kez yayınlanan Fortune 500 Türkiye Araştırması ile Türkiye’nin devler ligini belirleyen Fortune Türkiye, daha ilk yıllardan itibaren Türkiye’de de bu listenin bir referans çalışması olarak kabul edilmesini sağladı.

Yılın İş İnsanları Listesi
Fortune Türkiye dergisinin bu yıl dokuzuncu kez hazırladığı “Yılın İş İnsanları/2020” listesi, sürdürülebilir başarılara sahip liderleri biraraya getirdi.

Sürdürülebilirlik İçin Teknoloji
Schneider Electric’in yeni vizyonu, dijitalleşme, dönüşüm ve yaptıklarının sonuçlarını ölçerek sürekli yenilemek üzerine.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 12,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Fortune Türkiye Diğer Sayılar

Fortune Türkiye Aralık 2020

Fortune Türkiye / Aralık 2020

12,99 ₺


Fortune Türkiye Haberler