Forbes / Şubat 2019 Ürün Kodu: SKU-10502

Ustalar Kulübü
FON&SANAT YATIRIM RAPORU 2019
YENİ YATIRIM FONU TÜRLERİYLE SEKTÖR 2019’DA YÜKSELİŞE GEÇECEK. RESİM SATIŞLARINDAKİ YÜZDE 40’LIK ARTIŞ İSE YÜKSEK KAR VAAT EDİYOR.

EMEKLİLİK FON 2019 RAPORU

SOFİSTİKE SEÇİMLER
Standart yatırım araçlarına kıyasla Fonlar daha cazip getirilere ulaşabiliyor. keza ‘sanat yatırımı’ da akıllı hamlelerle yatırımcılarını benzer kazanç rakamlarını sağlayabiliyor. klasik yatırım araçlarına göre daha Fazla özen isteyen bu iki yatırım tercihinin ortak noktası, perFormansa göre doğru seçim yapmak.

En Büyük Zihinler Ödüllerini Aldı
Forbes Dergisi’nin 100’üncü yaşını kutlamak amacıyla Swissotel The Bosphorus’ta düzenlenen gala gecesinde, Türkiye ekonomi tarihine yön veren, iz bırakan ve önemli ilklere imza atan “Türkiye’nin Yaşayan En Büyük Zihinleri” ödüllerini aldı.

Gişe Oyunları
Sinema endüstrisi için 2018, oldukça verimli ve yeniliklerle dolu bir yıl oldu. Yılın son aylarına damgasına vuran bilet mısır promosyonu kavgası ise bakanlığın olaya el atmasıyla çözülmüş görünüyor.

Büyüme Atağı
Türkiye’de henüz iki markası faaliyette olan Radisson Hotel Grubu’nun hedefi geri kalan üç markayı da 18 ay içinde hayata geçirmek.

Sağlam Adımlarla Yürümek
Hakan Altınay, Altınay Robot Teknolojileri çatısı altında ürettiği teknolojileri pek çok üründe kullanıyor.

Tasarruf Platformu
Reengen, enerji verimliliği alanındaki talep artışıyla 2018’de iki kat büyüdü. Kurucu ortakların bu yıl ki hedefi yeni yatırım turuyla yurtdışına açılmak ve 6 milyon lira ciroya ulaşmak.

Abonelik Tipi BU YAYIN SATIŞA KAPALIDIR!

90% lara varan avantaj 8,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Forbes Diğer Sayılar

Forbes Şubat 2019

Forbes / Şubat 2019

8,99 ₺


Forbes Haberler