Forbes / Ocak 2019 Ürün Kodu: SKU-10394

Yüzüncü yaşında Türkiye’nin Yaşayan En Büyük Zihinleri
Türkiye’nin bugününü ve geleceğini inşa eden, ezber bozan, bir sektör ya da iş yapış biçimi yaratan veya kökten değiştiren, her biri kendi alanında dünya çapında büyük değişimleri Tetikleyen Türkler...

Macron’a Öfke
Fransa’da Sarı Yelekliler’in protestoları ekonomik yaşamı alt üst etti. Ekonomik kayıp onlarca milyar doları buldu, dördüncü çeyrek büyümesi zayıfladı. Sosyal gerilimin altında, işsizlik, gelir adaletsizliği, zamlar ve ücretlilerin ağır vergi yüküne karşılık varlıklı kesime getirilen kolaylıklar yatıyor.

Dijital Katılım
Albaraka Türk için 2019 dijitalleşme yılı olacak. Bütün süreçleri mobile taşımayı planlayan banka, geçen ay Almanya’da kurduğu ‘Insha’ ile de yeni coğrafyalara açılacak.

Kriptopya’nın Son Umudu
Kriptomanya, Joseph Lubin’i milyarder yaptı; o da ütopik bir iş imparatorluğu inşa etmeye koyuldu. Derken araya gerçekler girdi.

Fırtına Bulutları
Yeni yılla birlikte küresel ekonomiye ilişkin riskler daha da belirginleşti. Büyük ekonomilerde büyüme hızının yavaşlayacağı kesin. Wall Street’teki düzeltmeler şiddetlenerek sürecek. Ancak şimdilik finansal kriz ve sert durgunluk beklenmiyor.

Buzda Dans
McLaren’in en iddialı modellerinden biri olan 570S Spider, buz üzerinde drift yapmaya, spin atmaya davet ediyor.

Zamanın Mücevherleri
Hollywood yıldızlarının uğrak adresi haline gelen Sevan Bıçakçı, eserleriyle tüm dünyayı şaşırtıyor. Geçen ay Miami’de tanıttığı saat koleksiyonuyla da bu geleneğini sürdüreceğe benziyor.

Abonelik Tipi BU YAYIN SATIŞA KAPALIDIR!

90% lara varan avantaj 8,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Forbes Diğer Sayılar

Forbes Ocak 2019

Forbes / Ocak 2019

8,99 ₺


Forbes Haberler