Forbes / Haziran 2019 Ürün Kodu: SKU-11002

HANDE ENES
7 MİLYON DOLARLIK 32 YATIRIMLA TÜRKİYE’NİN EN HIZLI MELEK YATIRIMCISI

THE ABRAAJ GROUP NASIL BATTI?

EN GÜÇLÜ 50 ÖZEL SERMAYE FONU
RİSK SERMAYESİNİN ALTIN ÇAĞI BAŞLADI. ÖZEL SERMAYENİN FRENE BASTIĞI BU DÖNEMDE DAHA KÜÇÜK ÖLÇEKLİ FONLAR HEM YENİ PARA TOPLUYOR HEM DE ART ARDA YATIRIM YAPIYOR.

120 MİLYON DOLARLIK MÜZE OTELİN HİKAYESİ

Karşılıksız Aşk
Otel inşaatı arkeolojik kazıya dönüştü. Maliyetler dört, süre on katına çıktı. Yatırımın mali geri dönüşü beklenmiyor. Antakya The Museum Hotel’in sahibi Asfuroğlu Grup yine de memnun: “Ülkeye muhteşem bir müze kazandırdık.”

Yeni Rekabet
Ankara’da telekomünikasyon altyapısının tek elde toplanması için hazırlıklar yapıldığı konuşuluyor. Gerçekleşirse sektörde oyunun kuralları yeniden yazılacak ve altyapı, rekabet aracı olmaktan tamamen çıkacak. Turkcell’in beşinci yıla giren dijital dönüşüm stratejisi şirketi yeni rekabet ortamında bir adım öne çıkarabilir.

Reis
Pazar payı ve ciro bakımından pazarın en büyüğü değil ama Mehmet Reis, Reis Gıda’yı bakliyat deyince tüketicinin aklına ilk gelen marka yapmayı başardı.

Uzayı Görmek
Baykal Ailesi, 38 yılda korna gibi otomotiv endüstrisi için kritik ama çok ön planda olmayan bir işten dünya markası çıkardı.

Robot Tırlar
Sürücüsüz otomobillere en az beş yıl var. Önce 18 tekerlekliler geliyor ve Caltech doktoralı 34 yaşındaki bir gencin kurduğu unicorn yolların kralı.

Teknoloji Soğuk Savaşı
Dünya teknoloji soğuk savaşına adım adım ilerlerken uzmanlara göre her şey daha az öngörülebilir hale geldi.

Jetle Devrialem
Yıllar içinde yapılabilecek rüya gibi seyahatleri, üç haftalık bir programda dolu dolu yaşamayı kim istemez ki! Üstelik Four Seasons’ın yepyeni özel jetiyle…

Efsanenin Bodrum Hamlesi
Ian Schrager, eğlence ve konaklama sektörüne kattıklarıyla son 40 yılda birçok konseptin yaratıcısı oldu. Şimdi peşinde olduğu şey ise bir konseptten daha fazlası: Lüksü yeniden tanımlamak.

Audi’den Elektrikli SUV
Audi e-tron hızlı şarj, sanal yan aynalar, çok geniş iç hacim ve ergonomi özellikleriyle dikkat çekici bir model.

“Hibrit Kralı” Olmaya Doğru
Toyota Türkiye, satılacak “Her iki modelden biri” hibrit olacak diyor.

Abonelik Tipi BU YAYIN SATIŞA KAPALIDIR!

90% lara varan avantaj 8,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Forbes Diğer Sayılar

Forbes Haziran 2019

Forbes / Haziran 2019

8,99 ₺


Forbes Haberler