Bazaar Wedding / Kış - 2018 Ürün Kodu: SKU-10102

Acaba hava yağacak mı? Aylardır hazırlanılan düğün gününüz meteorolojinin azizliğine uğrayacak mı? Yağarsa davetlileri içeride nasıl ağırlarız? Masa set-up’ı ne olacak? Bunun gibi birçok sorundan uzak kalmak için sonbahar, hatta kış düğünlerini tercih eden gelin adaylarına sesleniyoruz: Harika bir seçim!

RISKY BUSINESS
Duvak trendler arasına geri dönmüş olabilir ancak bu onu nostaljik ve geleneksel bir aksesuar olarak kullanmanızı gerektirmiyor. Stil danışmanı Lolita Jacobs’ın yaptığı gibi uzun bir duvağı kısa gömlek elbiseyle kombinleyerek modern ve cesur bir stil yakalayabilirsiniz. Bonusunuz ise ayakkabılarınızın modelini dilediğinizce sergileyebilecek olmanız. Bu görünümü kırmızı rujla tamamlayarak ‘naif gelin’ klişesine son noktayı koyun.

Mariesa Conmay ve Román Falcón, düğünlerini yapmak için mükemmel mekanı aramaya başladıklarında önce Palm Springs gibi uzak destinasyonları değerlendirseler de en nihayetinde eve çok daha yakın bir yerde karar kıldılar. Ohio’da büyüyen Mariesa, “Ailelerimizi bizim için anlamı olan bir yere getirmek istedik; burası bizim tanıştığımız yer” diyor

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 12,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

Bazaar Wedding Diğer Sayılar

Bazaar Wedding Kış - 2018

Bazaar Wedding / Kış - 2018

12,99 ₺