a2Teker Dergisi / Temmuz - Ağustos 2015 Ürün Kodu: SKU-10196

VİDALARI SIKMAK
Yarışlara hazırlanmak ciddi bir iştir, özellikle mekanikerler için. Motorsporları hata affetmez, bir bakmışsınız podyumda bitecek yarışta finişi bile görememişsiniz. Aklınıza gelen gelmeyen herşeyi kontrol etmeniz gerekir. Bazı bakımlar rutin iken bazen hiç beklemediğiniz arızalarla da karşılaşabilirsiniz. Motorların mekanik ve tüm parçaları birbirlerine bağlayan vidalar gibi.

FESTİVAL ZAMANI HER HAFTA YENİ BİR FESTİVAL
Türkiye’nin dört bir tarafında hepsi birbirinden güzel o bölgenin özellikleri ve coğrafi yapısını tanımak için bir fırsat yeni insanlarla tanışmak yeni dostlar edinmek bir sonraki gezimizin rotasını bile belirliye biliyor.Neden bu yazımda festival geçtiğimiz hafta Manavgat ta yapılan Manavgat festivali gerçekten de Türkiye’nin en büyük motosiklet festivallerinden biri hatta en büyüğü diye bilirim.

KADIN HAKLARI İÇİN 40 GÜN, 38 ŞEHİR, 9 BİN KM
Gülşah Merve Yüksel 40 günde 38 şehir geçerek, Türk kadını ve ülkesi için çıktığı turunu tamamladı ve İstanbul’a ulaştı... Türkiye’yi motosikletle tek başına çepeçevre dolaşan Gülşah (21) İstanbul’da kalabalık grup tarafından coşkuyla karşılandı...

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 8,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

a2Teker Dergisi Diğer Sayılar

a2Teker Dergisi Temmuz - Ağustos 2015

a2Teker Dergisi / Temmuz - Ağustos 2015

8,99 ₺