a2Teker Dergisi / Mart - Nisan 2015 Ürün Kodu: SKU-10194

SEZON AÇILDI
Artık motosikletler eskisi gibi değil, tam donanımlı ; böylece aslında sezon kavramı kalmadı. Ama tüm motosiklet severler için sezonun açılması fuarla başlar. Yeni motosiklet almak isteyenler, aksesuar alacaklar, motosikletini veya kıyafetini değiştirecekler , hepsi fuarı bekler. Avrupa’daki fuarların aksine bizim fuarlarda satış da yapıldığından özellikle alt katlar panayır yeri gibidir. Sezonun açılmasının bir diğer göstergesi ilk yarışlardır.

PAHALI OLAN DEĞİL DOĞRU OLAN YAĞ EN İYİ YAĞDIR.
Genelde küçük motor kullanıcıları daha çok yapsa da, büyük motor kullanıcıları da bazen kalitesiz ucuz yağ kullanmaktadır. Gerekçeleri ben daha öncede kullanmıştım bir şey olmadı, olmuyor ve benzeri şeylerdir.

TÜRKİYE PİST ŞAMPİYONASI 1. AYAK YARIŞI
Ülkü Motor Sporları Kulübü’nün organizatörlüğünde gerçekleşen 1. Ayak yarışında 10 sınıfta sporcular sezonun ilk kupaları için mücadele etti. TMF GP 1000 cc sınıfında AKUT kulübü sporcusu Tolga Uprak birinci olurken aynı kulüpten Sinan Şenel ikinci oldu. TMF GP 600 sınıfında ise AKUT kulübü sporcuları Aras Özkaçar, Furkan Eryılmaz ve Muammer Karakaya ilk üç sırayı paylaştı.

Abonelik Tipi

90% lara varan avantaj 8,99 ₺

İLGİLİ KATEGORILER

a2Teker Dergisi Diğer Sayılar

a2Teker Dergisi Mart - Nisan 2015

a2Teker Dergisi / Mart - Nisan 2015

8,99 ₺