MUHTEŞEM PERFORMANS SÜRÜŞ KEYFİ

Şamdan Plus / Ağustos 12, 2020

BMW’nin, yüksek performansı, eşsiz sürüş keyfi ve göz alıcı tasarımla birleştiren modelleri Yeni BMW M5 ve Yeni BMW M5 Competition, Borusan Otomotiv showroom’larında geçen hafta satışa sunuldu.
Yüksek performansı ile unutulmaz bir sürüş deneyimi yaşatmak için tasarlanan Yeni BMW M5 ve Yeni BMW M5 Competition’ın kaputunun altında yarış otomobillerinden gelen efsanevi 4.4 litrelik V8 motor yer alıyor. Yeni M5, 600 HP güç üretirken, yeni M5’e göre yere 7 milimetre daha yakın olan yeni M5 Competition ise 625 HP güç üretiyor. M5, 0’dan 100 km/s hıza sadece 3.4 saniyede ulaşıyor, M5 Competition ise 3.3 saniye gibi bir sürede 0’dan 100 km/s hızlanmasını tamamlıyor. Her iki model de ürettikleri 750 Nm’lik torklarıyla sürücülere inanılmaz bir performans sunuyor.
Yenilenen yekpare BMW Böbrek Izgara’nın ön kısmında yer alan ve BMW M ruhunu vurgulayan renkli çift çubuk ile M rozeti, Yeni BMW M5 ve Yeni BMW M5 Competition’ın dikkat çeken tasarım detayları arasında yer alıyor. Ayrıca, Yeni BMW M5’e özgü ikiz egzoz çıkışları otomobilin gücüne dair ipuçları veriyor. Üç boyutlu LED stoplar ise tasarımı tamamlıyor.


Şamdan Plus / Seçilmiş İçerikler

Bozcaada
Ağustos 12, 2020

Bozcaada

Covid-19 vaka sayılarının artmaya başladığı bugünlerde tatil için size Bozcaada’yı öneriyorum. Buti...


Şamdan Plus Sayılar