TOYOTA HILUX

OtomobilNews / Mayıs - Ağustos 2020

Toyota’nın çöllerden kutuplara dünyanın en zorlu yol şartlarında bile “Durdurulamaz” kimliğiyle efsane haline gelen Hilux modeli yenilendi. 1968 yılından bu yana elde ettiği bu unvanını defalarca kanıtlayan Hilux, o günden bu güne Kuzey Kutbu’ndan, İzlanda volkanlarına, Antarktika’dan dünyanın ulaşılamaz denilen yerlerine kadar başarıyla yol alırken, 2019’da dünyanın en zorlu rallisi olan Dakar Rallisi’ni de kazanarak ‘efsane’ kimliğinin altını bir kez daha çizdi.
Şimdi çok daha zarif bir tasarıma kavuşan Hilux, güncellenen donanımları, yolda ve arazide daha yüksek konforu ve genişleyen ürün gamı ile yollara çıkmaya hazırlanıyor. Ürün gamının en üstünde yer alan yeni ‘Invincible’ versiyonu ise, özel tasarımı ve premium seviye donanımlarıyla arazideki efsanevi yeteneklerinden ödün vermeden, daha fazla yol konforu sağlıyor.
Yenilenen Hilux, Avrupa’da yılın son çeyreğinde satışa sunulacak. Çekici tasarım, yüksek teknoloji Yenilenen Hilux, cesur ve güçlü üç
boyutlu ön panjur ile yeni tampon hatlarıyla tamamen yeniden tasarlandı. Böylece pick-up’ın yoldaki güçlü ve karizmatik duruşu daha fazla vurgulanırken, sağlam ve her yere gidebilen imajı daha da güçlendirildi.

OtomobilNews / Seçilmiş İçerikler

TOYOTA HILUX
Mayıs - Ağustos 2020

TOYOTA HILUX

Toyota’nın çöllerden kutuplara dünyanın en zorlu yol şartlarında bile “Durdurulamaz” kimliğiyle ef...

HYUNDAI i10
Mayıs - Ağustos 2020

HYUNDAI i10

Türkiye’de üretilen i10, gerek yerli olmasının avantajıyla, gerekse de ülkemizdeki tüketicilerin...


OtomobilNews Sayılar