20 Maddede Neden iPhone 7 Satın Alınır?

Macline / Kasım 2016

Tasarımda ince dokunuşlar ve üstün teknoloji özellikleri ile Apple’ın yepyeni yıldızlarını satın almanızı gerektiren unsurlar

Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, geçtiğimiz aylarda tanıtılarak satışa sunuldu. Serinin son halkalarının küresel pazarlarda olduğu gibiülkemizde de yoğun ilgiyle karşılandığı görüldü. Apple Yetkili Satış Noktaları, tüketici elektroniği marketleri, mobil operatör mağazaları ve İstanbul’daki iki Apple Store’da iPhone 7’yi incelemek ve satın almak isteyenlerin yoğunluğu dikkat çekiciydi.


Akıllı telefon modelleri, ilk kez akıllı telefon satın almak isteyenlerin yanı sıra gerek önceki nesil iPhone sahipleri, gerek öncesinde başka markaların modellerini kullananlar tarafından tercih edilmeye devam ediliyor. Bizler de MacLine ekibi olarak detaylı olarak inceleme, kullanma imkanı bulduğumuz cihazların öne çıkan yönlerini siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.

Bu makale ile birlikte neden iPhone 7 satın almalıyım sorunuz detaylı yanıtlar bulacaksınız.


1- Kompakt 

4.7 inç ekrana sahip Apple iPhone 7 modeli 138 gramlık ağırlığa sahip. Ölçüleri 13.8 cm uzunluk, 6.7 cm genişlik ve 7.1 mm kalınlık şeklinde. Elde tutuluşu gayet kolay. Taşınması da çok hoş.


iPhone 7 Plus’ın ekranı 5.5 inç. Büyük ekranda akıllı telefon deneyimi için yapılandırılan modelin ağırlığı 158 gram. Ölçüleri ise 16 cm uzunluk, 7.7 cm genişlik ve 7.3mm kalınlık formunda. Taşınması kolay, inceliği dikkat çekici.


2- Suya dayanıklı 

Cihaz, önceki nesil modellere göre izolasyon yönünden çok daha yetenekli; IP67 sertifikasına sahip, bu sayede toz ve suya dayanıklı. Toza dayanıklılık deniz kenarında yaşayan kimseler için cihazlarının daha dayanıklı olması gibi bir sonucu beraberinde getirirken suya dayanıklılık çok daha geniş kapsamda


Macline / Seçilmiş İçerikler


Macline Sayılar