EFSANE KULÜP ARTIK SUADİYE'DE!

İstanbul Life / Aralık 2016

Müzik, Dans ve Eğlence… Laila, çarşamba, cuma ve cumartesi geceleri 23.00-04.00 arasında açık. Mekanın müzik repertuvarı ağırlıklı olarak Türkçe parçalardan oluşuyor.

Boğaz eğlencesinin efsane mekanlarından Laila geçtiğimiz ay kapılarını Suadiye’de açtı. 2000’li yılların popüler mekanı Lalia, Suadiye Oteli’nin yanında yer alıyor. 11 Kasım’daki açılışında ve sonraki günlerdeki rezervasyon yoğunluğuyla aynı popülerliğini sürdürecek gibi görünüyor.

Mekanın açılış gününde set başında DJ Murat Hekim vardı. Türk.e ağırlıklı şarkılarla konuklar açılış gecesinde de keyifli anlar yaşadı. Ajda Pekkan, Yonca Evcimik, Sertab Erener, Sezen Aksu, Mirkelam gibi sanatçıların unutulmaz şarkıları da geceye eşlik eden şarkılardandı. Mekanın yaratıcısı Şefik Öztek “Artık gece hayatının biraz da Laila’nın gözünden anlatılma vakti geldi. Anadolu yakası için çok iddialı bir kulüp yaptık” sözleriyle mekanı anlatıyor. Siz de Anadolu yakasında eğlence, müzik ve dans dolu bir hafta sonu geçirmek isterseniz Laila rotanızda olsun.


İstanbul Life / Seçilmiş İçerikler


İstanbul Life Sayılar