MEVSİM YAZ

Instyle Türkiye / Haziran 2020

KARANTİNA SONRASI ÇEKİLECEK SEN ÇAL KAPIMI ADLI DİZİDE KEREM BÜRSİN'LE BAŞROLÜ PAYLAŞACAK HANDE ERÇEL, HER ZAMAN IŞILTILI, GÜZEL VE BİR O KADAR DA TEVAZU SAHİBİ Röportaj CEREN ARSEVEN Fotoğraf CİHAN ALPGİRAY Styling NAZLI KAYRAN
Üçüncü kez InStyle’ın kapak kızı olan Hande Erçel’i hepimiz çok seviyoruz. İçtenliği, sıcaklığı ve doğallığıyla ekran başında onu izleyenleri ve yüz yüze tanıyanları sarıp sarmalayan bir aurası var. Covid-19 salgını sırasında yapacağımız ilk yüz yüze çekim için kapısını çaldığımızda onun hiç bilmediğimiz bir yönüyle karşılaşıyoruz. Erçel, mevsimin yaza döndüğünü müjdeleyen bu sıcak günde, bize aynı anda hem misafirper bir ev sahibesi hem de kıyafetleri mükemmelen taşıyan bir model nasıl olunur gösteriyor. Yakın zamanda Nocturne ile bir iş birliğine imza atan oyuncu, karantina günlerini evinde çok sevdiği köpekleriyle ve çoğunlukla resim yaparak değerlendiriyor, asla karamsarlığa kapılmıyor. Hayatında büyük zorluklar yaşamış olsa da güzelliklere dört elle sarılan, güçlü ve çalışkan bir genç kadın Hande Erçel.

Karantina günlerini nasıl değerlendiriyor, neler yapıyorsunuz? 
Karantinada çok da zorlanmadım. Sette veya yoğun bir program içinde değilsem, ben zaten vaktini evde geçirenlerdenim. Ancak tabii ki farkı olmadı diyemem. Zorunlu olarak evde kalma hali, evdeki vaktimi normalden daha verimli geçirmeye yöneltti beni. Biriken filmler, kitaplar ne kadar çokmuş onu fark ettim. Ve tabii tutkum olan çizim yapmak… Ara ara fırçayı elime alıyordum ama üniversiteden beri böyle yoğunlaşmamıştım. Bana çok iyi geldi.

Instyle Türkiye / Seçilmiş İçerikler

Spa Deneyimi
Temmuz 2020

Spa Deneyimi

YENİ NESİL SPA RİTÜELLERİ, HOLİSTİK VE KİŞİYE ÖZEL YAKLAŞIMLARDAN OLUŞAN PROGRAMLAR İLE STRESTEN UZA...

MEVSİM YAZ
Haziran 2020

MEVSİM YAZ

KARANTİNA SONRASI ÇEKİLECEK SEN ÇAL KAPIMI ADLI DİZİDE KEREM BÜRSİN'LE BAŞROLÜ PAYLAŞACAK HANDE ERÇE...


Instyle Türkiye Sayılar