43. PEOPLE’S CHOICE ÖDÜLLERI’NE JENNIFER LOPEZ DAMGASI

Hello - Türkiye / Şubat 01, 2017

LATIN MÜZIĞIN 47 YAŞINDAKI DIVASI JENNIFER LOPEZ, HALK OYLAMASIYLA KAZANANLARIN BELIRLENDIĞI PEOPLE’S CHOICE ÖDÜLLERI’NDE GECEYE DAMGASINI VURDU. JLO, ELBISESI, MÜCEVHERLERI, SAÇI VE MAKYAJIYLA ILGI ODAĞI OLURKEN, ILK KEZ BU YIL ÖDÜL DE KAZANDI.

Her yıl film, televizyon, müzik ve dijital kategorilerde halk oylamasıyla en iyileri seçen People’s Choice Ödülleri’nin 43’üncüsü, bu yıl Microsoft Theater’da düzenlenen törende verildi, Jennifer Lopez, Johnny Depp, Blake Lively, Justin Timberlake, Sofia Vergara ve Ellen DeGeneres gibi ünlü isimlerin katıldığı töreni gösterişli bir kırmızı halı ile başladı. Latin müziğin divası JLo, Pre-Fall 2017 koleksiyonundan Reem Acra elbisesiyle kırmızı halıda göz kamaştırdı. Joel McHale’in sunuculuğunda gerçekleştirilen törende Jennifer Lopez sekiz kez aday olduktan sonra ilk kez bu yıl ‘Shades of Blue’ dizisindeki rolü ile ‘En İyi Suç Dizisi Aktrisi’ olarak ödül kazandı. Adaylar arasında kazandığı açıklandığı sırada bir hayli heyecanlanan ve çok sevinen Lopez konuşmasında; “Her hafta Harlee gibi güçlü bir karakteri canlandırdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu, yapımcı ve oyuncu olarak benim için bir tutku projesiydi. Ve bu ödül Emme ve Max’a. Her şey sizin için ikizlerim, sizleri çok seviyorum. Çok teşekkürler” dedi.

Daha önce sekiz kez aday olan Jennifer Lopez, ödülü kazandığınıduyduğunda çok sevindi. Latin yıldız, yaptığı anlamlı konuşmada her şeyi ikizleri için yaptığını söyledi.
Hello - Türkiye / Seçilmiş İçerikler


Hello - Türkiye Sayılar